סדנאות וחופשות


אנו בחברת

ניצוצות נשמח ללוות ולייעץ לכם על פי צורכיכם והתקציב המוקצה. טיולים, מסיבות, ימי וערבי גיבוש כל זאת בשילוב שפע של פעילויות המיועדות, כאמור, להוסיף ליום הבילוי המשותף או לנסיעה המאורגנת, מלבד כיף והנאה גדולים ערכים מוספים, כישורים וידע.

אצלנו תמצאו את הטובים שבמנחי הסדנאות וההרצאות; מורי הדרך ומארגני הטיולים המובחרים; ואת העסקאות המשתלמות ביותר מבחינת האיכות ומבחינת העלות. אנו בחברת ניצוצות נוכל לחסוך מכם את בזבוז הזמן והמשאבים המיותרים, ונדאג לכם באופן אישי, כדי שאתם ביחד עם שאר עובדי החברה תוכלו להפיק את המרב מיום, ערב מהנה, או כל אירוע אחר המוקדש לכם, ללא תקלות או אכזבות מיותרות.

ימי גיבוש – קצת על מטרות ימי גיבוש: מטרות ימי הגיבוש יכולות להיות שונות בין ארגון אחד לארגון אחר. יצירת היכרות מעמיקה יותר בין האנשים, הגברת רמת התקשורת בין העובדים, פתרון סכסוכים או רקימת קשרים חדשים בין החברים, הגברת לויאליות לארגון ולקבוצה, קירוב בין ההנהלה למחלקות השונות, גיבוש צוות לקראת פרויקט משותף ועוד.

אנו בניצוצות בונים את יום הגיבוש מתוך המטרות שאתם מציבים בפנינו.

אנו מציעים לכם ימי גיבוש מותאמים לכל קבוצה באופן אישי וממוקד ומשולבים בכיף, אתגר, חוויה ופינוק.

לניצוצות מגוון נרחב של הצעות של יום גיבוש או ימי כיף בצפון, בדרום, במרכז – בים, ביבשה ובכל מקום שתחפצו.

ימי גיבוש המשלבים מסלולי הליכה, טיולי אופניים, סנפלינג, רפטינג, שייט קיאקים, סדנאות גיבוש למנהלים, רכיבה על סוסים, משימת חפש את המטמון, משחקי פיתוח צוות, סדנאות והרצאות במגוון רחב תחומים, משחקי פיינטבול, טרקטורונים, טיולי ג'יפים, מתחמי מיסטיקה,  מתחמי טיפולים ושאנטי בשטח, בספא או על חוף הים וכדו'.

סדנאות – סדנאות מקצועיות לעסקים, סדנאות פיתוח מנהלים, סדנאות צחוק, סדנאות טיפולים, סדנאות מיוחדות, סדנאות חוויה, הרצאות מקצועיות, סדנת שוקולד, סדנת אלכוהול ועוד.

הסדנאות יכולות להתאים למטרות שונות כגון חוויה, כיף, גיבוש מחלקה / צוות, השתלמות מקצועית ועוד.

לנו המומחים בהנחיית סדנאות גיבוש ייחודיות ומהנות המותאמות לצרכי הלקוח. הסדנאות שלנו משלבות משחקים, צחוק, יום כיף ושמחה וכמובן גם גיבוש המשתתפים.

בחברת ניצוצות תוכלו למצוא מגוון סדנאות גיבוש המשלבות בתוכן ערך מוסף. אנו יכולים לשלב בערבי הגיבוש והמשחקים למידה דרך משחקים והנאה שתביא את המשתתפים לתובנות או להבנות בנושאים שונים ומגוונים.

צוות מגובש ומאושר יכול להניב תפוקות ותוצאות מרשימות שיכולות להפתיע גם אתכם.

תמונות אירוע


גלריית תמונות