אירועי קונספט


אירוע קונספט

במהותו, הינו אירוע המאגד את כלל מרכיבי האירוע תחת נושא ראשי. כך, מותאמים לנושא המוביל תאורת האירוע, האוכל המוגש בו, האטרקציות המוצעות ואף המוסיקה. זאת, לצד הקפדה על עיצוב מתאים של חלל האירוע. בסופו של יום ניתן לקבוע ללא כל ספק, כי אירוע קונספט מושכל משמעו הצלחה בטוחה של הערב.

החוכמה בהפקת אירועי קונספט, היא להתחבר לעולמות התוכן של העסק או החברה הרלוונטיים, ולשאוב משם השראה.

צריך לחשוב היטב על כל המרכיבים המעורבים באירוע ולהתאימם במדויק לנושא המרכזי: עיצוב המקום, השימוש בצבעים, הציוד המלווה (אם זה ביגוד מתאים או מתקנים מסוימים), המוסיקה, האוכל ואפילו התאורה. עיצוב אירוע בהתאם לצבעי המותג או החברה, שימוש באלמנטים חדשים וייחודיים להמחשה והבלטה של הקונספט, עיצוב וניצול נכון של חללים לבניית האירוע מבחינת המרכיבים השונים, בחירה קולינארית מדויקת, ושילוב תוכנית אמנותית עדכנית מקורית ואיכותית.

בכל הנוגע לנושא הנבחר באירוע קונספט- השמיים הם הגבול. אנו שואבים השראה ממטרות האירוע ואופי המותג, ועל פי קריטריונים אלו בונים אירוע תכליתי ויוצא דופן.

שם המשחק בכל סוג של אירוע הוא יצירת אווירה מתאימה. חיבור הרמוני של המרכיבים הנכונים, בליווי שרותי הפקה מקצועיים  ואובייקטיביים ,יסייעו להשגת מטרה זו.

אירועי קונספט מתאימים לצרכים ולמטרות שונות של חברות עסקיות המעוניינות להפיק אירוע שובר שיגרה ויוצר אווירה. באירועי הקונספט ניתן גם לשלב תכנים מקוריים המשולבים באירוע בצורת מופע, סדנה, הצגה מקורית, חלוקת שי ומזכרות מהאירוע וכדומה.

להלן רשימה חלקית של אירועי קונספט: ערב אפריקאי, ערב הוליוודי, ערב המערב הפרוע, נשף ונציאני, ערב מעולם אחר, חזרה לילדות, שנות ה-60 או ה-70, ג'ונגל ועוד.

תמונות אירוע


גלריית תמונות