סמינרים וכנסים


אחד מהכלים

החשובים והנפוצים של ארגונים להעברת מידע מקצועי, העברת דגשים עסקיים ובניית תדמית, הוא עריכת כנסים. בין אם מדובר בכנס מקצועי, כנס שיווקי, כנס מכירות, תערוכה, וועידת עסקים או כנס בינלאומי, נשמח להפיק את הכנס הקרוב שלך, לספק לך את המענה המלא עד לרמת הפרטים הקטנים וללוות אותך – מהרעיון ועד החוויה.

הכנסים שלנו באים מתפיסה של שיווק חוויתי, המאפשרת לקדם מסרים ולהשיג מטרות באמצעות יצירת החוויה הנכונה בקונספט הנכון עבור קהל היעד.

בכדי שכנס ישיג את יעדיו, הוא חייב להיות מתוכנן בקפידה, לשדר איכות ולהביא עימו ערך מוסף למשתתפים.

בדיוק כמו בכל אירוע, חשוב לשים לב לכל הפרטים הקטנים, להכיר את פרופיל החברה, את מאפייני השירות או המוצר שהיא מציעה, אופי קהלי היעד שלה וכמובן, להפיק את המרב מתוך התקציב שעומד לרשותה.

בתכנון אירוע מסוג זה ראשית יש להגדיר את המטרות והתכנים שיש להנחיל למשתתפים בכנס. בהמשך יש לחשוב על המתחם האידיאלי, גיבוש הקונספט והתכנים, התכנון המפורט, אמצעי הרישום, נהלי אבטחה וביטוח, תכנון ובקרה תקציבית, ניהול ועמידה בלוחות הזמנים, פיקוח על תגובות לתקשורת, הכנת תוכניות מגירה למקרה של שינויים בלתי צפויים ועוד. וכמו-כן, כדאי תמיד לחשוב על הערך היצירתי ולהוסיף עניין לנאומים ולהרצאות.

חברת ניצוצות מתמחה בארגון והפקת כנסים ויוצרת עבור לקוחותיה חוויה יוצאת דופן שתיזכר לאורך זמן בקרב לקוחות החברה, שותפיה ועובדיה.

תמונות אירוע


גלריית תמונות