כפיר וצוות ניצוצות,

ברצונינו להודות לכם על עבודתכם הקשה והטובה בהפקת כנס החברה השנתי של ארגון מסע. זכינו מכם לשירות מקצועי ואדיב ולכנס מושקע ואיכותי. הכנס זכה לתשואות ומחמאות מכל המשתתפים וללא ספק נחל הצלחה גדולה. כפיר סייע בבחירת מקום שתאם את הדרישות הלוגיסטיות והתקציביות שלנו, תיאם את הפעילויות הנוספות מול ספקים חיצוניים, ודאג לחברה מקצועית לתפעול הטכני המורכב של שידור הכנס און-ליין והשתתפותו של הצוות הגלובלי שלנו בצורה יוצאת דופן. נוכחותו הפיזית של כפיר במהלך כל הכנס היתה חשובה לאין שיעור, הוא היה זמין וקשוב לכל צרכינו ונתן מענה מקצועי ומיידי. מקווים להמשך שיתוף פעולה פורה ומוצלח גם בעתיד".
עופר גוטמן
מנכ"ל מסע

הודות לחברת ניצוצות

אשר הפיקה בהצלחה מרובה את האירוע, קיבל איגוד הסיוף שבחים רבים בארץ ובעולם.
גרין אבי
מנכ"ל איגוד הסיוף בישראל

תודה על

עבודה מקצועית ומדויקת, אשר הצליחה לענות על כל אחת ממטרות הכנס שהצבנו לעצמנו כחברה, הכנס היה חדשני, יצירתי, דינמי ומקצועי ביותר!".
חוה אטיאס
מנהלת משאבי אנוש ותפעול, מסע

במהלך העבודה

הושקעה מידה רבה של יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא ומקוריות!".
עידו לויט
מנהל תוכן, עדן – החברה לפיתוח מרכז
ירושלים

תודה על ההקשבה

הרגישות, הסבלנות… תודה על היצירתיות, היוזמה ולקיחת האחריות עד לפרטים הכי קטנים לביצוע מושלם של האירוע. אין ספק שהייתה זו חוויה מדהימה".
ג'ף קיי
מנכ"ל הקרן לידידות

הגמישות והיצירתיות

שלכם במתן פתרונות תוך כדי תהליך שחררו לחצים רבים ותרמו לאווירה הנעימה".
אביבה זלר
הספריה הלאומית

טיפלתם בפרטים

הקטנים כמו בפרטים הגדולים במסירות ובהקפדה יתרה… עבודתכם הייתה מקצועית וגיליתם יצירתיות ויכולת להתמודד עם אתגרים תוך בחירת ספקים מקצועיים ובמחירים הגונים".
אבינעם בר יוסף
נשיא ומנכ"ל מייסד, המכון למדיניות העם
היהודי

הננו מוקירים ומעריכים

כל צעד ושעל מתכנון האירוע לפרטיו ועד ליום ההצדעה עצמו. האירוע היה מוצלח מאוד עקב רצינותך, חריצותך והתמדתך ללא לאות ביישום המשימות ליום זה. תפקדת במקצועיות הראויה לשבח. ישר כוח!".
אהובה שביב ונעים עזר
יו"ר המחוז, ארגון נכי צה"ל

ניצוצות מורכבת

מקבוצת אנשים איכותית, בעל תודעת שירות גבוהה, שלקחו את המשימה בכבדות ראש ובעדיפות עליונה. קיבלנו מהם מענה מלא לכל בקשה וטיפול מהיר בכל בעיה".
מייקל דיקסון
ישראל STAND WITH US מנכ"ל

עבדתם במרץ,

החל מהסיורים בשטח, אומדני העלויות, העבודה המואצת אל מול הרשויות והספקים… היחסים המעולים שלך עם אנשי הקרן והיכולת לנצח בהצלחה רבה על עשרות דברים בבת אחת, רק מוכיחים את המקצועיות והאנושיות שלך".
קני בורסיקובסקי ומירי ז"ק
הקרן לירושלים

נהניתי מאוד

מהמסירות, המקצועיות, הירידה לפרטים, והנכונות להקשיב לצרכי המכללה ולהתאים את האירוע כנדרש. נכונותכם להגיע שוב ושוב למכללה, לבחון את הפרטים, לסייר ביום ובלילה ולהתכונן לאירוע באופן מיטבי, הוכיחה את עצמה במהלך האירוע וראויה להערכה רבה".
ד"ר רפי אבירם
סגן נשיאה מנכ"ל, מכללת עזריאלי
להנדסה

היאורע היה מוצלח

ב – 15 במאי 2017 ערך משרד החוץ קבלת פנים לסגל דיפולמטי זר במוזיאון ישראל בירושלים. האירוע היה מוצלח ומרשים ביותר. מבקשת להביע את תודתנו והערכתנו הרבה על תרומתכם ועבודתכם המקצועית להצלחת האירוע. ישר כוח".
עידית בשן
מנהלת מקצועית, משרד החוץ

לכל אורך הדרך

הדרך, זכינו מכם ליחס אדיב ומאיר פנים וחשנו כי אתם נכונים לתת מענה לכל עניין וצורך. עבודתכם נעשתה ביעילות ובמקצועיות. סייעתם לנו לפתור בעיות שצצו בזמן ההכנות, ואף העליתם רעיונות רבים משלכם שתרמו להצלחת היום".
משה שאול
ס. יו"ר הרשות הלאומית לתרבות הלאדינו