חברת ניצוצות


נעים להכיר

חברת ניצוצות היא חברה ירושלמית שורשית, המתמחה בהפקת אירועים לחברות, מוסדות וארגונים. החברה הוקמה בשנת 2009 ובאמתחתה נסיון רב בהפקת מגוון רחב של אירועים – מכל הסוגים ומכל הגדלים.

החברה מקפידה על סטנדרטים גבוהים ביותר, בדגש על יצירתיות, חדשנות, איכות וייעוץ מקצועי ואישי צמוד.
נסיונינו העשיר מאפשר לנו להציע רעיונות חדשניים ומקוריים לקיום אירועים שונים ומגוונים.
בין לקוחותינו: עיריית ירושלים, ארגון נכי צה"ל, חברת מסע, הקרן לירושלים, הקרן לידידות, חברת עדן, הרל"י, המכון למדיניות העם היהודי JPPI, משרד התרבות והספורט, STAND WITH US, הספרייה הלאומית, משרד החוץ, משרד הביטחון, צעירים במרכז, האגודה למלחמה בסרטן, אגודות הסטודנטים ועוד.

מי אנחנו


הנפשות הפועלות

כפיר נתנאל – מהנדס תעשיה וניהול ובעל תואר שני במנהל עסקים.
במסגרת תפקידיו כיהן כיו"ר אגודת הסטודנטים במכללות, חבר הדירקטוריון בעמותת רוח חדשה, יו"ר ארגון הבוגרים במכללה להנדסה, מקים מיזם "שוטטות" ועוד. בנוסף כיהן כמנכ"ל סקופוס (החברה הכלכלית של האגודה באוניברסיטה העברית) במשך שנתיים.
בין תחומי אחריותו נמנו ימי הסטודנט בירושלים, אירועי פתיחת שנה וסוף שנה, מסיבות החגים, קיום אירועים במתחמים השונים באוניברסיטה, גיוס חסויות לאירועים השונים ועוד. כפיר משמש כבעלים של חברת 'ניצוצות אירועים' זה למעלה מעשור, וכן כיו"ר המועצה בארגון נכי צה"ל.

שחר נתנאל – בעל תואר הנדסאי, עם ניסיון של שנים רבות בתחום ההפקות והיכרות מעמיקה עם השוק הישראלי. את מרבית הניסיון שלו צבר בתחום הפיתוח העסקי, הניהול והשיווק, ובאמתחתו הסטוריה מכובדת של שיתופי פעולה רבים ועבודה עם מיטב הפועלים בתחום. עברו העשיר של שחר בתחום האירועים וחיי הלילה מעניק לו את היכולת להכיר בצרכים המשתנים של כל אירוע והתאמתם הפרטנית, כמו גם הבנת כל לקוח ולקוח על ייחודו ועל ייחודיות האירוע שירצה לקיים. באופן זה ניתן להפיק אירוע לכל אחד ובכל תקציב.