חברת ניצוצות


נעים להכיר

חברת ניצוצות הינה חברה ירושלמית שורשית המתמחה בהפקת אירועים לחברות, מוסדות וארגונים. החברה הוקמה בשנת 2009 ובאמתחתה מגוון רחב של אירועים מכל הסוגים וכל הגדלים.

החברה מקפידה על סטנדרטים גבוהים ביותר בדגש על יצירתיות, חדשנות, איכות וייעוץ מקצועי ואישי צמוד. הניסיון הרב מאפשר לנו להציע רעיונות חדשנים ומקוריים לקיום אירועים שונים ומגוונים. בין לקוחותינו – עיריית ירושלים, ארגון נכי צה"ל, חברת מסע, הקרן לירושלים, הקרן לידידות, חברת עדן, הרל"י, המכון למדיניות העם היהודי JPPI, משרד התרבות והספורט, STAND WITH US, הספרייה הלאומית, משרד התרבות והספורט, משרד החוץ, משרד הביטחון, צעירים במרכז, האגודה למלחמה בסרטן, אגודות הסטודנטים ועוד.

מי אנחנו


הנפשות הפועלות

כפיר – מהנדס תעשיה וניהול ובעל תואר שני במנהל עסקים. במסגרת תפקידיו השונים כיו"ר אגודת הסטודנטים במכללות, חבר הדירקטוריון בעמותת רוח חדשה, יו"ר ארגון הבוגרים במכללה להנדסה, מקים מיזם "שוטטות" ועוד. כפיר כיהן כמנכ"ל סקופוס (החברה הכלכלית של האגודה באוניברסיטה העברית) במשך שנתיים. בין תחומי אחריותו נמנו: ימי הסטודנט בירושלים, אירועי פתיחת שנה וסוף שנה, מסיבות החגים, קיום אירועים במתחמים השונים באוניברסיטה, עיתון "פי האתון", גיוס חסויות לאירועים השונים ועוד. כבר למעלה מעשור משמש כפיר כבעלים של חברת ניצוצות אירועים, וכן כיו"ר המועצה בארגון נכי צה"ל.

שחר – בעל תואר הנדסאי, שחר עםניסיון של שנים רבות בתחום ההפקות והיכרות מעמיקה עם השוק הישראלי. את מרבית הניסיון שלו צבר שחר בתחום הפיתוח העסקי, הניהול והשיווק. באמתחתו של שחר שיתופי פעולה רבים ועבודה בצוות עם מיטב הפועלים בתחום. עברו העשיר של שחר בתחום האירועים וחיי הלילה מעניק לו את ההכרה בצרכים המשתנים של כל אירוע ובעיקר בהבנת כל לקוח ולקוח על הייחוד שלו ועל ייחודיות האירוע. כל הגורמים להלן מאפשרים לשחר להפיק אירוע לכל אחד ובכל תקציב.